Právník - junior

Zakladní údaje

zaměstnání Právník - junior
pro společnost LANDMARK LEGAL s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Naše skupina LANDMARK HOLDING a.s. působí více, než 20 let, v ekonomickém, daňovém, personálním a právním poradenství. Pro naši nejmladší společnost LANDMARK LEGAL s.r.o., která pro klienty celého holdingu zajišťuje právní i advokátní služby a zajišťuje také interní právní potřeby hledáme šikovného právníka - juniora.

Pokud se chcete všestranně rozvíjet a mnohému se naučit, je toto příležitost pro vás. Ponejvíce se vaše činnost bude točit kolem pracovního práva, další běžné úkoly jsou spojeny se správním, občanským, trestním právem atd. Budete pracovat se zkušenými advokáty a odborníky z dalších profesí (daňový, ekonomický poradci). Krom perfektně nastaveného systému školení právních věcí máme další interní školení, kterých se můžete účastnit (obchodní dovednosti, umění vyjednávat, Excel, PowerPoint atd.).

Náplň práce:

- různorodá praxe v progresivních právních odvětvích zaměření zejména na pracovní právo, ale i další oblasti trest, občan atd.
- zpracování žalob a souvisejících úkonů jak v soudních, rozhodčích, tak v exekučních řízeních
- smluvní agendy společnosti formulace, kontrola a úprava smluvních dokumentů (odběratelsko-dodavatelské vztahy, pracovní smlouvy)
- komunikace s managementem firmy analýzy právního prostředí
Požadavky Požadujeme:

- profesionalitu, pozitivní přístup, zdravou asertivitu
- perfektní znalost dotčených zákonů (zejména NOZ, ZP)
- zkušenosti s obdobnou pracovní náplní výhodou
- nadšení pro věc, zájem se v daném oboru neustále vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- perspektivu profesního a karierního růstu, dlouhodobá spolupráce
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- motivující finanční ohodnocení (fixní bonusy)
- Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)
- nástup možný ihned
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 25. 11. 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Zoubková
e-mail personalni@landmark.cz
telefon