Podnikový právník

Zakladní údaje

zaměstnání Podnikový právník
pro společnost DPOV, a.s.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

příprava a kontrola smluvní agendy, schvalování návrhů smluv před jejich uzavřením.
právní podpora při zadávání veřejných zakázek.
účast na obchodních jednáních.
komplexní právní poradenství dle potřeb společnosti.
Požadavky CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

magisterské VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda.
dobrá znalost právních předpisů ČR (zejména občanského zákoníku a zákona o zadávání veřejných zakázek), související judikatury a rozhodnutí správních orgánů (ÚOHS).
znalost právních informačních systémů.
logické uvažování, preciznost, samostatnost, odpovědnost.
jazykové znalosti výhodou.

PROČ PRACOVAT U NÁS NAŠE BENEFITY:

v průběhu roku stabilizační příspěvek a podíly na hospodaření společnosti.
po roce pracovního poměru ve společnosti podpora životního pojištění a penzijního připojištění v částce 2000 Kč měsíčně.
po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou v částce 2500 Kč pro zaměstnance, pro rodinné příslušníky v částce 1500 Kč na osobu.
podpora sportu, kultury a zdraví ve výši až 2000 Kč ročně.
příspěvek na stravování.
5 týdnů dovolené, 1 den sick day.
přibližná mzda
Kraj Olomouc
Místo výkonu práce Přerov
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.3. 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Andrea Nováková
e-mail novakovaa@dpov.cd.cz
telefon 702 197 392