ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE U OMBUDSMANA

Zakladní údaje

zaměstnání ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE U OMBUDSMANA
pro společnost Kancelář veřejného ochránce práv
určeno pro Student

Popis práce Brigáda v oblasti organizace a administrace vzdělávání a akcí pro zaměstnance
Kancelář veřejného ochránce práv

Náplň práce:
- Příprava a organizační zajištění vzdělávacích akcí Kanceláře.
- Administrativa spojená s realizací vzdělávacích akcí.
- Pomoc s přípravou interních školení a výběrových řízení.
- Příprava a účast na akcích pro zaměstnance .

Další charakteristiky práce:
- práce na dohodu o provedení práce;
- nepravidelná práce v průměrném rozsahu cca 40-50 hodin měsíčně;
- je třeba se přizpůsobit termínům akcí, ale lze pracovat i odpoledne a večer;
- dlouhodobá spolupráce;
- některé činnosti je možné dělat z domova.
Požadavky Požadujeme:
- časovou flexibilitu;
- dobrou uživatelskou znalost MS Office;
- pečlivost a spolehlivost.
přibližná mzda 120 Kč hodinu
Kraj Brno
Místo výkonu práce Údolní 39, 602 00 Brno
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu září 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Gabriela Lžičařová
e-mail lzicarova@ochrance.cz
telefon 542 542 347