zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (519) Počet poptávajících (17)ADVOKÁT

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁT
pro společnost Strnad Pavel, Mgr., Ph.D., advokát
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Máme v týmu místo pro dalšího profesionála!

Čeká Vás různorodá práce na projektech souvisejících zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Zastupujeme nadnárodní korporace i privátní klienty. Nejraději sáhneme po každé obtížné výzvě.
Čím větší oříšek, tím lépe.

Naše práce spočívá v řešení zajímavých a komplikovaných případů.

Pokud jste komunikativní, velice rádi Vás necháme pracovat s klientem a vést jednání. K dispozici Vám budou samozřejmě šikovní juniorní kolegové a očekáváme, že se téměř s mateřskou ochotou budete podílet na jejich rozvoji.

Kromě toho, že stále pracujeme, stali jsme se dobrými přáteli, což je ten největší benefit, na který se můžete těšit. Na lidskou stránku jsme velmi nároční, ale náš tým je důkazem toho, že se to vyplácí.

Hledáme k nám samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení.
Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Potřebujeme, abyste zvládli zpracovat a lidsky komunikovat složitější projekty s korporacemi a zároveň i jednodušší záležitosti s běžnými lidmi. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem).

Komunikujte s námi a zasílejte své CV na e-mail info@ak-ps.eu nebo prostřednictvím LinkedIn (https: www.linkedin.com in polverini-strnad ) a nezapomeňte připojit průvodní dopis.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Alla Kyrylyšyn
e-mail office@ak-ps.eu
telefon 776168490
fax