PRÁVNÍK PRÁVNIČKA

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK PRÁVNIČKA
pro společnost Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Požadavky:
VŠ vzdělání absolvent právnické fakulty v magisterském programu v oboru právo
vhodné i pro absolventy, praxe vítána
dobrá orientace v právních předpisech
komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, logické myšlení
znalost práce s PC, MS Office, právními informačními systémy
řidičský průkaz skupiny B
trestní bezúhonnost
zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost

Hlavní náplň činnosti:
vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek
zpracování a kontrola interních aktů řízení HZS Ústeckého kraje
příprava podkladů pro řízení ve věcech služebního poměru dle zákona č. 361 2003 Sb.
stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů ve specializovaných oborech HZS
řešení věcně a právně složitých případů a zastupování HZS v soudních sporech.

Nabízíme:
služební poměr na dobu určitou v délce trvání 3 let (dle zákona č. 361 2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů), po vykonání služební zkoušky změna služebního poměru na dobu neurčitou
pružná doba služby s týdenní základní dobou služby 37,5 hodin
6 týdnů dovolené
platové rozpětí v rámci 8. tarifní třídy od 31.340,- Kč do 47.020,- Kč dle nařízení vlády
č. 304 2018 Sb.
zvláštní příplatek ve výši 3.800,- Kč
možnost osobního příplatku po zapracování
Při přijetí do služebního poměru příslušníka HZS ČR bude na toto služební místo za splnění podmínek uvedených v § 135a zákona přiznán náborový příspěvek ve výši 130.000,- Kč.

Místo služebního působiště: Horova 1340 10, 400 01 Ústí nad Labem

Komu se hlásit:
Petra Janečková tel.: 950 430 154, email: petra.janeckova@ulk.izscr.cz,
- písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání :
Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje, Horova 1340 10, 400 01 Ústí nad Labem, nebo emailem na adresu:
petra.janeckova@ulk.izscr.cz, v kopii na: tereza.burianova@ulk.izscr.cz
Odborné dotazy k náplni služební činnosti směřujte na kpt. Mgr. Michalu Barvínkovou, tel.: 950 430 138 (oddělení právní a organizační), administrativní či personální dotazy na personalistku Petru Janečkovou, tel.: 950 430 154.
Podání přihlášek do: 31.08.2019 do 15:00 hod.
Volné od: ihned
Požadavky
přibližná mzda rozpětí plat. tarifu v 8 tar. třídě od 31.340,-Kč do 47.020,-Kč
Kraj Ústí nad Labem
Místo výkonu práce Horova 1340 10, 400 01 Ústí nad Labem
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 01.11.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba personalistka Petra Janečková
e-mail petra.janeckova@ulk.izscr.cz
telefon 420950430154