Advokát se zaměřením na RE

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát se zaměřením na RE
pro společnost Eversheds Sutherland, advokátní kancelář
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Staň se jedním z klíčových členů úspěšného nemovitostního týmu a ujmi se vedení důležitých projektů. Umíš pracovat v týmu i samostatně, vést juniorní kolegy, dívat se na věci očima klienta a hledat řešení out of the box Nabízíme příležitost rozvinout svoji kariéru v advokátní kanceláři, která kombinuje přátelské domácí prostředí a mezinárodní know-how a kvalitu služeb.

NÁPLŇ PRÁCE
Budeš spolupracovat i samostatně vést projekty zejména v oblasti nemovitostí.
Setkáš se zajímavými případy od výstavby, nemovitostních transakcí až po nájmy kancelářských i výrobních prostor pro ty největší světové firmy.
Budeš se moci učit od špičkových odborníků, rozvíjet svoje znalosti i dovednosti a sám se stát specialistou ve vybraných oblastech práva.
Budeš se moci účastnit mezinárodních projektů a spolupracovat s kolegy z jiných kanceláří Eversheds Sutherland.
Požadavky OČEKÁVÁME
Nadšení bez chuti, nadšení a zájmu to nejde.
Minimálně 2 roky praxe advokáta.
Vysokou úroveň odborných znalostí.
Zkušenosti zejména s právem v oblasti nemovitostí.
Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalita.
Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha.
Bez angličtiny se neobejdeme, němčina je výhodou.

NABÍZÍME
Kariérní růst: Mnozí naši advokáti se stali vedoucími advokáty a někteří po letech i partnery.
Talent, píli, poctivost, schopnost přijít s novými myšlenkami, týmovou práci, schopnost řídit a rozvíjet druhé to vše dokážeme odpovídajícím způsobem finančně ocenit.
Můžeš využít možností profesního vzdělávání, právní angličtiny a němčiny přímo na pracovišti, účastnit se na odborných seminářích a dalších benefitů.
Sídlíme v centru Prahy (Florenc) u tramvaje a dvou linek metra.
Kromě práce se umíme i dobře bavit a uvítáme tě na našich firemních akcích.
přibližná mzda Dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 12, Karlín, Praha 8
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@eversheds-sutherland.cz
telefon