zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (304) Počet poptávajících (12)Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost AK NBN
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta koncipientku. Uvítáme i čerstvé absolventy právnických fakult.

Požadujeme odpovídající odborné znalosti, touhu po profesním rozvoji, zodpovědný a systematický přístup k řešení zadaných úkolů, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, zkušenosti -nejsme továrna na právníky, na jednoho koncipienta máme v průměru 3-4 advokáty, kteří Vám budou zadávat práci, a Vy se dostanete ke všemu, na co si troufnete a v čem obstojíte, a to od rešerší a psaní jednoduchých podání až po jednání, výslechy, soudy apod., zpětná vazba je u nás úplnou samozřejmostí a advokátní zkoušky pak budou brnkačka, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na email: jan.slama@ak-nbn.cz

P.S. motivační dopis neposílejte, akorát by Vám to zabralo čas a k ničemu to není. U nás pracujeme efektivně a nezatěžujeme zaměstnance zbytečnostmi.
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 8 - Karlín
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Sláma
e-mail jan.slama@ak-nbn.cz
telefon 420221874822
fax