zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (331) Počet poptávajících (14)Právník právnička odd. centrálního zadávání veřejných zakázek

Zakladní údaje

zaměstnání Právník právnička odd. centrálního zadávání veřejných zakázek
pro společnost Česká správa sociálního zabezpečení
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplní práce je:
Podílení se na přípravě podkladů pro zadání veřejných zakázek (příprava zadávací dokumentace a souvisejících dokumentů) a zajišťování administrativních úkonů v agendě veřejných zakázek, zpracovávání právních stanovisek a konzultace v rámci ČSSZ v agendě veřejných zakázek, dohled nad průběhem zadávání veřejných zakázek z hlediska splnění všech náležitostí stanovených zákonem č. 134 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.

Nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci ve významné instituci ČR; služební poměr; platové zařazení ve 13. platové třídě; možnost celého i zkráceného úvazku; pružnou pracovní dobu; zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 dnů indispozičního volna, 5 týdnů dovolené, ubytování v zaměstnanecké ubytovně); možnost dalšího vzdělávání odborná školení; možnost využití dětské skupiny v sídle PSSZ; příjemné pracovní prostředí.

Pozice je vhodná i pro absolventa.
Požadavky Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo na právnické fakultě v ČR; orientace v právních předpisech ČR, znalost zákona č. 134 2016 Sb. výhodou; uživatelská znalost MS Office včetně elektronické komunikace; schopnost samostatné i týmové práce; dobré komunikační schopnosti; pečlivost; schopnost stálého sebevzdělávání.

Bližší informace o výběrovém řízení na www.cssz.cz; termín pro podání žádostí o přijetí do služebního poměru 22. 9. 2020
přibližná mzda 13. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Křížová 25, Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. 11. 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Petra Hlušičková
e-mail petra.hlusickova@cssz.cz
telefon 257 063 323
fax