zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (252) Počet poptávajících (13)Právník (m ž) junior ve skupině ENERGO-PRO i pro absolventy

Zakladní údaje

zaměstnání Právník (m ž) junior ve skupině ENERGO-PRO i pro absolventy
pro společnost ENERGO-PRO, a.s.
určeno pro právník s krátkou praxí i absolvent

Informace o práci

Popis práce Jsme předním provozovatelem vodních elektráren, distributorem a dodavatelem elektřiny ve střední a východní Evropě, uspokojujeme jak poptávku po energii, tak potřeby aktivně se rozvíjejících regionů. Jsme hrdí na dosavadní úspěchy a na naše postavení na trhu, vážíme si vzájemných přátelských vztahů i profesionality a možnosti, být součástí dalšího rozvoje.
Když přidáme pár čísel a faktů, pak:
ročně vyrábíme téměř 3 TWh energie ve 34 vodních elektrárnách (další výkon přibude díky 2 elektrárnám, kterou jsou momentálně ve výstavbě v Turecku);
obsluhujeme více než 2 miliony zákazníků distribučních sítí, které distribuují 11 TWh elektřiny v Gruzii a Bulharsku;
navazujeme na více než 100letou průmyslovou tradici a vyvíjíme a vyrábíme vodní turbíny a hydrotechnické vybavení v naší skupině Litostroj Group.
vyrostli jsme na téměř 9 000 zaměstnanců;
pobočky a firmy skupiny najdete na 4 kontinentech, např. v Praze, Blansku, Lublani, Sofii, Varně, ale také v Tbilisi, Ankaře, Bromontu či Cairu.

A právě v mateřské společnosti v Praze máme volné místo na právním oddělení. Jedná se o zástup kolegyně po dobu mateřské a rodičovské dovolené. Můžeme vám nabídnout plný nebo zkrácený úvazek.
Požadavky A právě v mateřské společnosti v Praze máme volné místo na právním oddělení. Jedná se o zástup kolegyně po dobu mateřské a rodičovské dovolené. Můžeme vám nabídnout plný nebo zkrácený úvazek. Nástup je možný od 12 2019, případně dohodou.

Koho k nám hledáme:
Hledáme právníka (m ž), který se bude podílet na agendě související s řízením nadnárodní skupiny a rovněž poskytovat právní podporu pro aktivity skupiny v České republice. Jde o různorodou pracovní náplň týkající se zejména oblastí občanského, korporátního, pracovního a energetického práva (v souvislosti s provozem vodních elektráren), vše často s přeshraničním prvkem.

Konkrétně se budete věnovat zejména přípravě a revizi smluv a korporátních dokumentů (zápisy z valných hromad, zápisy ze zasedání představenstva atd.) a konzultacím a poradenství v různých právních záležitostech.

Očekává se, že dokončujete či máte ukončené právní vzdělání a velmi dobrou úroveň odborných znalostí; vhodná je praxe v advokátní kanceláři nebo na pozici firemního právníka. Není to však podmínkou a vaši praxi u nás můžete nastartovat během nebo po ukončení studia. Důležité je, že vás právo baví, máte chuť pouštět se do více oborů, stojíte o možnost poznat energetický sektor a pomáhat v dalším rozvoji firmy.

Je to práce pro vás, pokud jste otevření, pozitivní, dbáte na detaily, máte zdravé sebevědomí, chcete se stát rovnocenným partnerem při vyjednávání na vrcholové úrovni. Zcela samozřejmé je pro vás vedení jednání v češtině a v angličtině.

Radost vám kromě velmi zajímavé práce ve vedení nadnárodní skupiny bude dělat zdravá rovnováha mezi smysluplným podnikáním a otevřenou, přátelskou firemní kulturou, úzká spolupráce se všemi odděleními v rámci mateřské společnosti a komunikace se zahraničními právními odděleními ve skupině.

Budete mít naši podporu při řešení úkolů i pro váš další rozvoj a příležitost, být vidět a slyšet a podílet se na každodenním byznysu.

Pokud jste dočetl a až sem, pak už znáte odpověď na otázku, zda by stálo za to, se setkat a proč. Tak nám dejte vědět a připojte životopis nebo odkaz na LinkedIn a váš kontakt.
přibližná mzda dohodou, dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 6 hod/denně
datum možného nástupu 12 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vlasta Poláchová
e-mail v.polachova@energo-pro.com
telefon 420 733 100 580
fax