Odpolední recepční v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Odpolední recepční v advokátní kanceláři
pro společnost C.H. Kališ & partners
určeno pro Student

Popis práce Cerha Hempel Kališ & Partners rozšiřuje svůj právní tým a uvítá nové kolegy a kolegyně na pozici recepční (částečný úvazek dle dohody).
Jsme významnou advokátní kanceláři se sídlem v centru Prahy, která je součástí mezinárodní sítě advokátních kanceláří Cerha Hempel s centrálou ve Vídni.
NABÍZÍME:
cenné zkušenosti pro budoucí uplatnění v zaměstnání
zajímavé platové ohodnocení (nástup 100 Kč hod s postupným zvyšováním podle odpracovaného času a pracovního nasazení)
práci v moderní kanceláři v centru města
práce 2-3 dny v týdnu s flexibilní pracovní dobou (dopolední i odpolední směny)
možnost plynulého přechodu na právního studenta
náplň práce: běžná agenda spojená s chodem recepce, vyřizování pošty a telefonátů, péče o klienty, administrativní podpora právního týmu
nástup ihned
v případě zájmu pošlete svůj životopis na hr@cerhahempel.cz
Požadavky POŽADUJEME:
pečlivost
zodpovědnost
multitasking
angličtinu na komunikativní úrovni, němčina a ruština výhodou (nikoli podmínkou)
běžnou znalost PC a programů Word (formátování dokumentů), Excel, Outlook
týmového ducha
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Týn 639 1, Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Alžběta Buchtíková
e-mail hr@cerhahempel.cz
telefon 221111711