právník

Zakladní údaje

zaměstnání právník
pro společnost Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce
Kompletní zpracování agendy pohledávek organizace (písemnosti v předsoudní fázi, upomínky, splátkové kalendáře, dohody o narovnání, žaloby, opravné prostředky, exekuční návrhy a jiná podání v exekučních věcech, komunikace s exekutorskými úřady a další)
Zastupování organizace před soudy a jinými orgány veřejné správy na základě pověření
Zpracování právních rozborů a stanovisek
Kontrola náležitostí právních dokumentů
Sledování změn legislativy, provádění výkladu právních předpisů
návrhy a připomínkování (revize) smluvní dokumentace
Účast na jednáních
Uskutečňování pracovních cest a řízení služebních dopravních prostředků.
Požadavky Požadujeme
Vysokoškolské vzdělání v oboru právo v magisterském studijním programu (možno i student oboru právo v magisterském studijním programu)
Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky (výhodou).
Samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, analytické myšlení, spolehlivost, pečlivost a zaměření na detail, komunikativnost, schopnost argumentace.
Počítačová gramotnost Internet, ASPI, Excel, Word, znalost prostředí IBM Notes výhodou
Trestní bezúhonnost.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu určitou min. 2 let (zástup za rodičovskou dovolenou)
plat odpovídající 12. platové třídě s možností osobního ohodnocení po skončení zkušební doby 3 měsíce
Možnost profesního růstu
Zázemí a perspektivu státní příspěvkové organizace financované z rozpočtu rezortu Ministerstva vnitra
Zaměstnanecké benefity závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna
přibližná mzda 26730,- - 36470,- (hrubý nástupní plat bez osobního ohodnocení)
Kraj Středočeský
Místo výkonu práce Praha 10, Přípotoční 300
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 1.2.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Danka Notínová
e-mail d.notinova@zsmv.cz
telefon 605205463