SPECIALISTA EXEKUCÍ

Zakladní údaje

zaměstnání SPECIALISTA EXEKUCÍ
pro společnost Mašek Advokáti, s. r. o.
určeno pro

Popis práce Máte rád a práci v administrativě a jste zodpovědný typ člověka s orientací na detail Pracujete nejraději samostatně s vlastní zodpovědností za svěřené úkoly Bavila by Vás práce, při které máte prostor pro individuální přístup a svůj osobní rozvoj Uvítal a byste pracovní dobu, kterou si můžete přizpůsobit dle vlastních požadavků. Pak čekáme právě na Vás! Do naší společnosti Mašek Advokáti, s.r.o., nyní hledáme kolegu kolegyni na pozici Specialista exekucí.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM
zpracování a odesílání dokumentace
správa a řízení případů v exekuci
komunikace s exekutorskými úřady, pověřenými soudy
příprava podkladů a spisů, vyjádření k úředním výzvám
kontrola vymoženého plnění

CO U NÁS ZÍSKÁTE
zázemí stabilní renomované advokátní kanceláře
velmi přátelský kolektiv
ohodnocení dle délky praxe a schopností
postupné rozvíjení kompetencí a individuální osobní růst
firemní benefity a společenské aktivity
práce na plný úvazek
flexibilní pracovní dobu

Možnost práce i na zkrácený úvazek (6-8 hod. den)
Požadavky CO OD VÁS OČEKÁVÁME
dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office, Outlook)
pečlivost, samostatnost
praxe v oboru vymáhání pohledávek či na exekutorském úřadu výhodou
chuť nabírat nové vědomosti
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Husitská 63, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Barbora Smijová
e-mail smijova@masekadvokati.cz
telefon 770139960