Recepční-asistentka v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Recepční-asistentka v advokátní kanceláři
pro společnost Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Nabízíme:
- práci v profesionálním prostředí na zkrácený úvazek (brigádu)
- mladý přátelský kolektiv
- odpovídající finanční ohodnocení
- prostor pro profesní růst
- pracoviště v centru města, moderní zázemí

Benefity:
- bonusy (prémie)
- občerstvení na pracovišti
- Multisport karta (příspěvek na sport, volný čas)
- firemní akce

Náplň práce:
- zajišťování plynulého chodu recepce, péče o klienty
- administrativní podpora týmu advokátů
- přijímání telefonických hovorů a evidence pošty
- zadávání dat do interního systému, správa a aktualizace databáze
Požadavky Požadujeme:
- ideálně student denního studia
- aktivní a samostatný přístup k práci
- loajalitu, flexibilitu, spolehlivost, odpovědnost
- reprezentativní vystupování a výborné komunikační dovednosti
- dobré organizační schopnosti, systematičnost a důslednost
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Adobe Acrobat)
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Petra Juránková
e-mail petra.jurankova@broz-sedlaty.cz
telefon 420 246 028 028