Asistent soudce - civilní agenda

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent soudce - civilní agenda
pro společnost OS Praha - východ
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Pracovní náplň:
- úzká spolupráce se soudcem civilního úseku,
- příprava konceptů rozhodnutí a judikatury,
- samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví,
- náslechy v jednací síni,
Požadavky Nabízíme:
- platové zařazení dle délky praxe ve 13. platové třídě;
- stálou pracovní dobu s možností flexibilní úpravy;
- 25 dní dovolené, indispoziční volno; získání zajímavé praxe v justici, hrazené stravenky, možnost odborného vzdělávání v systému Justiční akademie, pravidelná interní školení, mladý dynamický kolektiv a další zaměstnanecké benefity

Požadujeme: ukončené magisterské studium v oboru "právo a právní věda".
přibližná mzda 28.000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.10.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Klusáčková Petra, Bc.
e-mail pklusackova@osoud.phav.justice.cz
telefon 420221729382