Protokolující úřednice

Zakladní údaje

zaměstnání Protokolující úřednice
pro společnost OS Praha - východ
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- samostatná protokolace v řízení před soudem podle předpisů upravujících trestní řízení před soudy;
- vypracovávání protokolů z hlavních líčení,
- zapisování v jednací síni,
- přepisování z diktafonu,
- obsluha nahrávacího zařízení,
- vypravování spisů

Požadavky:
- SŠ s maturitní zkouškou
- osvědčení o složení odborné zkoušky pro protokolující úředníky podle čl. II. odst. 3 zákona č. 265 2001 Sb.;
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office);
- psaní na klávesnici všemi deseti;
- velmi dobrá znalost českého pravopisu;
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost;
- trestní bezúhonnost
Požadavky Platové podmínky:
8. platová třída dle zákona č. 300 2019, příloha č. 1 k nařízení vlády č. 341 2017 Sb.
(zařazení do platového stupně dle počtu let doložené administrativní praxe a dosaženého vzdělání)

Nabízíme:
- 25 dnů dovolené
- indispoziční volno
- stravenky
- vzdělávání v rámci justiční akademie
- přátelský kolektiv
- práci v mini-týmu složeném ze soudce, VSÚ a zapisovatelky (protokolující)
- příjemné prostředí soudu v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností

Pracovní poměr:
na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
přibližná mzda 18.300 - 26.830,-Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Klusáčková Petra, Bc.
e-mail pklusackova@osoud.phav.justice.cz
telefon 420221729382