Advokátní koncipient junior právník

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient junior právník
pro společnost AK Mgr. Pavel Steinwicht
určeno pro Absolvent

Popis práce Chcete zažít, jaké to je poskytovat komplexní právní služby pro jednu z nejúspěšnějších českých společností působící i v zahraničí
AK Mgr. Pavel Steinwicht hledá mezi sebe právní posilu na pozici advokátního koncipienta junior právníka!

Náplň Vaší práce
- obecně
-- občanské právo (vč. práva autorského), pracovní právo, správní právo (vč. práva soutěžního a spotřebitelského), mezioborové IT právo (především online marketing a GDPR) a obchodní právo

- konkrétněji
-- právní služby k projektům klienta
-- příprava interních dokumentů, zejména interních směrnic
-- příprava a revize smluvní dokumentace pro smluvní partnery klienta (zejména dodavatele)
-- úpravy obchodních podmínek a souvisejících dokumentů jako je např. reklamační řád
Požadavky Co od Vás očekáváme
- zájem o právo a dané obory
- dobré teoretické základy a chuť propojit teorii s praxí
- samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce
- preciznost
- velkou výhodou slovenština, němčina (pro dceřiné společnosti klienta)

Co na oplátku slibujeme my
- neocenitelné zkušenosti z praxe
- přátelské a neformální prostředí
- příjemné pracovní prostředí - prostorná kancelář, živé stromy v prostorech kancelářských prostor, posilovna, fotbálek, sauna, herní koutek, šipky a kavárna s vynikající kávou od doubleshotu
přibližná mzda 24.000 Kč, mzda se odvíjí od zkušeností, garantovaný růst
Kraj Praha
Místo výkonu práce Holešovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Vzhledem k aktuální situaci v této době neprobíhají pohovory. Neváhejte nám však zaslat svůj životopis, ozveme se Vám a domluvíme se na dalším průběhu.

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hildegarda Raszyková
e-mail raszykova@steinwicht.cz
telefon .