PRÁVNÍK PRÁVNIČKA vhodné i pro STUDENTA

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK PRÁVNIČKA vhodné i pro STUDENTA
pro společnost Česká plemenářská inspekce
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň:
vedení přestupkových řízení
interní právní poradenství
zpracování právních analýz, stanovisek a dalších podkladů pro právní a jiné úkony

Nabízíme:
platový tarif pro 13. platovou třídu a dle uznatelné započitatelné praxe (tj. plat od 26 480 Kč výše - platová tabulka pro služební místo), osobní příplatek, odměny,
stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na dovolenou nebo sport,
pružnou pracovní dobu (pevná část od 8.00 do 14.00 hod.),
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna,
účast na seminářích a konferencích,
příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský kolektiv,
možné studijní volno na případné dokončení magisterského studia

Pracovní poměr je stanoven na dobu určitou s možností další spolupráce.
Požadavky Hodíte se k nám, protože:
máte ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo na právnické fakultě v magisterském stupni NEBO jste studentem 5. ročníku magisterského studia oboru právo, máte znalosti správního řádu, orientujete se v MS Office v prostředí Windows a CODEXIS jste osoba flexibilní, samostatná, pečlivá a spolehlivá.

Další informace na tel:

602 654 628

Termín pro zasílání přihlášek do 30.9.2019.
přibližná mzda 13. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Nástup dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Klátil
e-mail klatilj@cpinsp.cz
telefon 602654628