Advokátní asistentka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní asistentka
pro společnost Mgr. Petr Houžvička, advokát
určeno pro Absolventy - praxe výhodou

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- komunikace s klienty, péče o klienty a návštěvy advokátní kanceláře,
- komunikace s úřady, soudy, notáři a jinými institucemi,
- vyřizování korespondence (pošta, datové schránky)
- příprava, správa a úprava dokumentů,
- správa administrativní agenty advokátní kanceláře,
- zajišťování chodu advokátní kanceláře,
- administrativní podpora právníků advokátní kanceláře.

Nabízíme:
- Práci ve stabilní advokátní kanceláři s 25letou tradicí,
- možnost rozvoje dosud získaných znalostí a zkušeností,
- zajímavé finanční ohodnocení,
- prémie,
- smlouvu na neurčito,
- stravenky v hodnotě 100 Kč,
- práci ve skvělém týmu advokátní kanceláře,
- perspektiva dlouhodobé spolupráce a možnost osobního růstu.
Požadavky Požadujeme:
- Ukončené úplné střední vzdělání s maturitou,
- samostatnost, důslednost a pečlivost,
- pracovní nasazení a flexibilitu,
- uživatelskou znalost práce na PC a MS Office,
- profesionální vystupování,
- vynikající komunikační a organizační schopnosti,
- komunikační znalost AJ,
- řidičský průkaz skupiny B,
- zkušenost s prácí v administrativě je výhodou.
přibližná mzda Dohodou
Kraj Brno
Místo výkonu práce Břeclav
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Strmisková
e-mail info@akhouzvicka.cz
telefon 519 324 800
fax 519 324 900