Firemní právník - junior

Zakladní údaje

zaměstnání Firemní právník - junior
pro společnost Fincentrum & Swiss Life Select a.s.
určeno pro Absolvent

Popis práce Hledáme do týmu pozitivní kolegyni kolegu. Osobu, která se chce stát firemním právníkem s přesahem do regulace finančního trhu, AML a GDPR. Nabízíme pestrou práci v malém týmu, který má na starost právní a compliance procesy pro Českou republiku. Budete mít možnost získat pracovní zkušenosti a silné stabilní pracovní zázemí v přední finančně poradenské společnosti a od přední evropské finanční skupiny.
Požadavky Pracovní náplň:
- revidování smluvní dokumentace s obchodními partnery (finančním institucemi, dodavateli),
- úpravy a vytváření vnitropodnikových směrnic,
- příprava odpovědí pro orgány státní správy a regulátora,
- komplexní právní agenda týkající se distribuce finančních produktů, ochrany osobních údajů, PSD2, praní špinavých peněz, střetu zájmů a jiné,
- sledování změn v legislativě (ČR i EU) a informování společnosti o změnách,
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti a implementace právních předpisů do praxe.
Co očekáváme od Vás:
- absolvent VŠ vzdělání právního směru, praxe při studiu na právním oddělení výhodou,
- chuť pracovat a být součástí mladého dynamického týmu, komunikativní a organizační schopnosti,
- pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2).

Nabízíme Vám:
- přátelské zázemí silné ambiciózní společnosti
- spolupráce se zkušenými kolegy a potenciál dalšího rozvoje
- profesní příležitost a podporu toho stát se odborníkem v oblasti finančního trhu
- široký záběr agendy
- notebook a mobil i pro soukromé využití
- odpovídající zaměstnanecké benefity (školení, bonusy, stravenky, týden dovolené navíc, SickDays, firemní akce)
- místo výkonu práce Praha
- nástup dle dohody
přibližná mzda 35000 - 40000 na HPP
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 8
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lukáš Pácl
e-mail lukas.pacl@fincentrum.com
telefon 731516223