zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (518) Počet poptávajících (17)KONCIPIENT-KA a STUDENT-KA

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT-KA a STUDENT-KA
pro společnost Mgr. Ivana Sládková, advokátní kancelář
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Jsme menší advokátní kancelář v kancelářské budově OC Palladium v centru Prahy. Hledáme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA-KU a studenta-studentku 2.-5. ročníku práv na pozici PRÁVNÍ PRAKTIKANT-KA.

Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci, další vzdělávání a generální praxi, konzultace se zkušenými kolegy advokáty, příjemné pracovní prostředí, menší přátelský kolektiv, časovou flexibilitu, ohodnocení odpovídající Vašim pracovním výsledkům a HLAVNĚ - stálý přístup k dobré kávě! Předpokládaný nástup leden 2020. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis, prosím, na ak-sladek@seznam.cz . Děkujeme.
Požadavky Odpovězte si, prosím na tyto věty: Jste člověk ochotný a schopný pracovat v týmu. Nebojíte se konzultací a diskuzí. Nevadí Vám hodně se ptát. Nemáte odpor k provádění samostatné práce a k dalšímu vzdělávání se. Jste osoba pečlivá při tvorbě textů a dokumentů s dobrou znalostí českého jazyka. Kamarádíte se s počítačem a je na Vás spolehnutí. Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, jste náš člověk! Předchozí zkušenosti v advokacii a anglický jazyk uvítáme.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu leden 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Buchalová
e-mail ak-sladek@seznam.cz
telefon
fax