Právnička, Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právnička, Právník
pro společnost Ministerstvo vnitra, odbor legislativy a koordinace předpisů
určeno pro Absolvent

Popis práce Hledáme uchazeče z řad absolventů i právníků s praxí do odboru legislativy a koordinace předpisů, oddělení legislativy státní služby a legislativního procesu.

Náplň práce:
- příprava návrhů právních předpisů na úseku státní služby včetně jednání s připomínkovými místy a účasti na projednávání návrhů v legislativních orgánech vlády, orgánech Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR; příprava dalších dokumentů právní povahy
- posuzování návrhů právních předpisů souvisejících s oblastí služebního poměru státních zaměstnanců a oblastí legislativního procesu a posuzování návrhů služebních předpisů,
- právní analýza dokumentů nelegislativní povahy (koncepce, strategie apod.).
Požadavky Podmínky přijetí:
- ukončené vysokoškolské magisterské studium v oboru právo,
- znalost Aj, Nj, Fj alespoň na 1. úrovni znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím MŠMT (např. maturita)

Nabízíme:
- 14. platová třída,
- pružná pracovní doba,
- možnost čerpání prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb,
- průběžné vzdělávání,
- 5 týdnů dovolené,
- 5 dnů indispozičního volna.
přibližná mzda od 30 170 Kč (absolvent bez předchozí praxe)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu prosinec 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Eliška Vlčková
e-mail eliska.vlckova@mvcr.cz
telefon -
fax -