zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (573) Počet poptávajících (18)Advokátní koncipient-ka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient-ka
pro společnost Arzinger & Partneři, s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Kdo jsme a koho hledáme

Jsme advokátní kancelář Arzinger & Partners se sídlem na Praze 1 a do našeho desetičlenného týmu hledáme nového kolegu kolegyni na pozici advokátního koncipienta nebo koncipientky.


Proč k nám a co nabízíme

Nepotrpíme si na korporátní manýry a oficiality, hledáme kolegu kolegyni nejen do kanceláře, ale i mimo ni. Nabízíme opravdu širokou právní praxi napříč všemi obory, která tě kvalitně připraví na advokátní zkoušky. Ke standardní občansko-obchodněprávní agendě můžeš mít na starosti i věci trestněprávní, problematiku duševního vlastnictví, GDPR, developmentu či veřejných zakázek. Individuální přístup k mentoringu koncipientů je pro nás klíčový - respektujeme tak, že každého baví jiný právní obor a svým koncipientům se v tom snažíme vyjít vstříc. S ohledem na spolupráci s advokátní kanceláří GRATA International budeš mít také možnost pravidelně pracovat na případech s mezinárodním dosahem.

Pokud jde o výši Tvé odměny, tak z části bude záležet na Tvé efektivitě a ochotě pracovat. K fixní mzdě (26-30 tisíc v závislosti na dosavadní praxi, schopnostech a dovednostech) nabízíme odměny dle množství a kvality odvedené práce a konečná výše odměny je tak na Tobě. S naším přístupem k práci souvisí i flexibilní pracovní doba a v případě předchozí domluvy můžeš občas pracovat i z domova. Záleží nám hlavně na výsledcích.

Jsme úzký kolektiv nepořádáme teambuildingy. Místo nich prostě občas zajdeme do hospody, v zimě jedeme na hory, v létě třeba do pivovaru a někdy si dáme skleničku i v kanceláři. Nehledáme tak jenom kolegu, ale i parťáka na mimopracovní aktivity.

Z pracovních benefitů nabízíme stravenky, telefonní tarif a MultiSport kartu.


Co očekáváme

Prvotním předpokladem je pochopitelně mít ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a s tím související orientace v platném právu. Očekáváme zejména samostatnost a schopnost sám si zorganizovat svou práci. Podmínkou je také vhodné vystupování před klienty a schopnost domluvit se s nimi i v anglickém jazyce. Na všem ostatním se domluvíme.

Pokud Tě náš inzerát zaujal, pošli svůj životopis na svobodova@arzinger.cz.
Požadavky
přibližná mzda Základní 26.000-30.000 odměny podle odvedené práce (viz výše)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1 (Dušní 8 11)
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu říjen 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Martina Svobodová
e-mail svobodova@arzinger.cz
telefon 736510232
fax