zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (513) Počet poptávajících (16)ASISTENT(KA) ŘEDITELE ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE

Zakladní údaje

zaměstnání ASISTENT(KA) ŘEDITELE ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE
pro společnost CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ hledá studentku nebo studenta právnické fakulty, který by se kromě právní stránky chodu kanceláře (dodavatelské a jiné smlouvy, správní a další agenda spjatá s podnikáním) zapojil i do organizační části v rámci administrativní podpory vedení kanceláře a řešení jednodušších právních problémů.

CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ je jednou z největších a nejstarších advokátních kanceláří v České republice. Komplexní právní poradenství poskytuje tým více než 50 právníků.

Dělení právních služeb na jednotlivé disciplíny je pro nás již do jisté míry překonané, neboť v naší každodenní práci se veřejné a soukromé právo často prolíná.

Proto jsou namísto právních odvětví týmy kanceláře rozděleny podle sektorů, ve kterých naši klienti působí, jedná se zejména o veřejné služby a municipality, dopravu, chemický průmysl, energetiku, finanční služby a automotive. Hluboká znalost těchto sektorů nám umožňuje být při poskytování právních služeb maximálně kompetentní a díky tomu, že naši právníci pracují pro klienty dlouhodobě, mohou velmi detailně proniknout do agendy řešených případů, a to i když se často jedná nejen o právně, ale i technicky či ekonomicky složité kauzy.

Nadto mají naši advokáti expertní znalosti v problematice veřejných zakázek, práva hospodářské soutěže, reorganizace a insolvenčního práva, compliance, fúzí a akvizic, svěřenských fondů či transakčním poradenství.

Mimo výše uvedené kancelář vnímá a s náskokem před ostatními si osvojuje i zcela nové fenomény, na které klienty preventivně připravuje, v roce 2019 je to například institut hromadných žalob v českém právním řádu.

Abychom mohli našim klientům garantovat bezchybnou a komplexní právní službu, konzultujeme případy s předními právními vědci, ale i odborníky v oblastech jako je ekonomie či IT.

Kromě práce pro klienty se naši právníci podílejí na legislativním procesu, bohatě publikují v odborných i populárních periodicích, přednášejí na vysokých školách, odborných konferencích či seminářích a působí jako lektoři v rámci profesního vzdělávání.

Životopis prosím zašlete k rukám ředitele kanceláře Filipa Drnce na drnec@akccs.cz.
Navštivte i náš profil na Facebooku.
Požadavky
přibližná mzda
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha, Pankrác
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Listopad

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Filip Drnec
e-mail drnec@akccs.cz
telefon 224827884
fax