zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (529) Počet poptávajících (17)Advokátní koncipient koncipientka (junior), případně student studentka 5. ročníku právnické fakulty

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka (junior), případně student studentka 5. ročníku právnické fakulty
pro společnost Advokátní kancelář Benešová Beránek Blaha s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář Benešová Beránek Blaha s.r.o. hledá novou posilu do svého týmu na pozici advokátní koncipient koncipientka (junior), případně student studentka 5. ročníku právnické fakulty.

Převažujícím zaměřením naší středně velké advokátní kanceláře je obchodní a trestní právo, nicméně vzhledem k tomu, že má naše kancelář generální praxi, dostane se Vám pracovní náplně, která Vás dobře připraví nejen na advokátní zkoušky, ale i na samotnou advokátní praxi. O Váš profesní růst budou pečovat i zkušení advokáti s více než 15letou praxí v oboru, kteří však neztrácí zájem o novinky v oblasti práva. Vzhledem k tomu, že kanceláři stále přibývá nová a hlavně zajímavá právní agenda, rádi do našeho týmu přijmeme novou kolegyni či nového kolegu, kteří nám s ní pomůžou.

Nabízíme práci v příjemném prostředí v kancelářích v dobře dopravně dostupné a pulzující lokalitě pražského Karlína, v přátelském kolektivu zkušených advokátů, advokátního koncipienta a dvou studentů, a v neposlední řadě skvělou kávu na pracovišti. Pracovní doba je u nás přiměřená, a tak umožňuje skloubit profesní i osobní život.

V případě studenta 5. ročníku samozřejmě neočekáváme po dobu studia práci na plný úvazek, i v našem zájmu totiž bude, abyste úspěšně složili státnice. Přibližnou mzdu v případě studenta si představujeme mezi 150 - 200,- Kč hod podle předchozích zkušeností.
Požadavky Očekáváme zejména ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, velmi dobrý písemný projev, tedy schopnosti, které jsou zcela nezbytnou výbavou každého dobrého advokáta i advokátního koncipienta, ale rovněž očekáváme i nadstandardní zájem o obor práva, který s námi budete sdílet. Znalost anglického jazyka je u nás nutností, znalost dalších světových jazyků je pak výhodou.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (OÚ) pro účely a po dobu výběrového řízení dle tohoto inzerátu, správcem a zpracovatelem OÚ je naše advokátní kancelář.
přibližná mzda 27 000 - 40 000 Kč (v případě koncipienta)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 8 - Karlín
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ondřej Petrovič
e-mail info@akbbb.cz
telefon 420 222 318 858
fax