zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (454) Počet poptávajících (4)Koncipient - energetika, životní prostředí

Zakladní údaje

zaměstnání Koncipient - energetika, životní prostředí
pro společnost Bright HR, s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Pro mezinárodní advokátní kancelář v centru Prahy hledáme koncipientskou posilu do týmu corporate se zaměřením na poradenství v oblasti energy infrastructure environmental.

Na této pozici budete spolupracovat se seniorními kolegy se zkušenostmi v oblasti corporate M&A, soutěžní právo, veřejné zakázky, právo životního prostředí, regulatorika, a samozřejmě energetika (regulatory, trading atd.)

Tato pozice je vhodná pro absolventy i kandidáty se zkušeností na pozici koncipienta ideálně do 1 roku po ukončení studia. Uvítáme nadšence pro obor energetiky, ale nováčky zápálené pro věc. Očekáváme výbornou angličtinu, schopnost pracovat s velkým množstvím dat a informací podle českého i evropského práva, pečlivost, velmi dobré analytické i komunikační schopnosti, týmového ducha. Znalost dalšího jazyka (němčina, ruština) je výhodou.
Požadavky Klient nabízí profesní růst, příjemné prostředí a přátelskou atmosféru, zajímavé projekty pro české i mezinárodní klienty, širokou škálu benefitů.
přibližná mzda dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Tereza Dvořáková
e-mail tdvorakova@brighthr.cz
telefon 724 296 227
fax