asistentka - sekretářka

Zakladní údaje

zaměstnání asistentka - sekretářka
pro společnost SDA Legal, advokátní kancelář, s.r.o
určeno pro

Popis práce AK se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu novou kolegyni na pozici asistentka - sekretářka.
Náplň práce:
- správa datových schránek
- evidence příchozí a odchozí pošty
- pochůzky
-zajištění chodu recepce
- komunikace s klienty, úřady
- objednávání kancelářských potřeb, občerstvení...
Požadavky Požadujeme ukončené SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a dobré komunikační schopnosti.
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: jouzova@sda-legal.cz
přibližná mzda 17 - 20tis.Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 6 hod/denně
datum možného nástupu ihned nebo dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Zdenka Jouzová
e-mail jouzova@sda-legal.cz
telefon