zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (323) Počet poptávajících (16)Student n. studentka právnické fakulty

Zakladní údaje

zaměstnání Student n. studentka právnické fakulty
pro společnost Advokátní kancelář Mgr. Jana Ševčíka
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář Mgr. Jana Ševčíka hledá do své pobočky v Praze 10 Vršovicích studenty n. studentky právnické fakulty do oddělení zaměřeného na správu a administraci pohledávek.

U nás se stanete součástí profesionálního týmu, kdy zkušenosti Vám bude předávat kolega advokát či koncipient, můžete tak získat praxi v mnoha oblastech práva, seznámit se s chodem advokátní kanceláře a rovněž získat právní povědomí pro další studium. Pokud máte předchozí zkušenost s prací v advokátní kanceláři, je toto výhodou, nikoliv však podmínkou. Náplní práce bude příprava podkladů pro kolegy, jednodušší, ale i složitější právní podání, rešerše apod., tedy opravdu práce zaměřená na studium práva. Nečekejte u nás pochůzky, vaření kávy nebo recepční agendu.

Dále nabízíme možnost přizpůsobení pracovní doby Vašemu studijnímu plánu, neformální pracovní prostředí v přátelském, mladém kolektivu a v neposlední řadě pak budeme rádi, pokud se po skončení studia domluvíme na další spolupráci v rámci koncipientury.

Od Vás naopak očekáváme znalost práce na PC a samozřejmostí je spolehlivost a pečlivost, která k právní profesi patří. Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a telefonní číslo na níže uvedenou e-mailovou adresu. V případě zájmu Vás budeme do 1 týdne kontaktovat.
Požadavky ..
přibližná mzda Kč 100,- až 150,- hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Kodaňská 46, Praha 10, 101 00
úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Koštovalová Marika
e-mail kariera@aksevcik.eu
telefon 778730585
fax