PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNIci

Zakladní údaje

zaměstnání PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNIci
pro společnost Městský soud v Praze
určeno pro Absolvent

Popis práce Pracovní náplň:  provádění administrativních úkonů spojených se zajišťováním přípravy a průběhu soudního jednání, komplexní vedení spisové dokumentace  práce v informačních systémech  samostatná protokolace v jednací síni podle předpisů upravujících trestní řízení před soudy Kvalifikační předpoklady:  osvědčení o složení odborné zkoušky pro protokolující úředníky Požadavky:  odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost  odolnost vůči stresu  dobrá znalost práce na PC (MS Office) včetně psaní na klávesnici všemi deseti prsty  výborná znalost českého pravopisu  trestní bezúhonnost Platové zařazení:  9. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů  po zapracování plat do výše až 41 320,-Kč  zvláštní příplatek 2 500 Kč  možnost přiznání osobního příplatku a mimořádné odměny dle dosažených pracovních výsledků  možnost výkonu placené pracovní pohotovosti
Požadavky Místo výkonu práce:  Spálená 6/2, Praha 2 Nabízíme:  200 hodin (25 dnů) dovolené  5 dnů indispozičního volna  pružnou pracovní dobu  příspěvek na stravování  příspěvek na penzijní připojištění  příspěvek na kartu MultiSport  příspěvek ve výši 5 000,- Kč ročně (resp. alikvotní část v závislosti na délce trvání PP v daném kalendářním roce), čerpání ze systému Cafeteria benefity  možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze (chata na Mariánské v Krušných horách, chatky u Sázavy)  a další zaměstnanecké výhody dle FKSP  možnost přidělení služebního bytu Pracovní úvazek:  plný, příp. zkrácený Pracovní poměr:  na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení pracovního poměru či jeho změny na dobu neurčitou Nástup:  ihned, příp. dle dohody Náležitosti přihlášky:  přihlášku do výběrového řízení ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na personální odbor Městského soudu v Praze na e-mailovou adresu: drytina@msoud.pha.justice.cz  Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu
přibližná mzda  po zapracování plat do výše až 41 320,-Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Spálená 2 Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned, popř. dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Markéta Doležalová
e-mail mdolezalova@msoud.pha.justice.cz
telefon 736732709