TOP: Advokátní koncipient/ka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient/ka
pro společnost BBH advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce BBH, advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svých řad talentované a energické advokátní koncipienty a koncipientky. Pokud byste se chtěli zapojit do významných projektů či soudních a rozhodčích řízení, v rámci kterých poskytujeme právní služby těm nejnáročnějším klientům, mezi které patří např. skupina PPF (mj. O2 Czech Republic nebo Home Credit), skupina ČEZ, skupina ŠKODA nebo přední české i zahraniční banky, pak je pro Vás spolupráce s BBH tou pravou příležitostí. Právní služby poskytujeme klientům zejména v nestandardních a složitých právních záležitostech, proto u nás nečekejte rutinu ani snadná zadání. Vzhledem ke komplexnosti klientských zadání u nás přitom můžete očekávat, že v rámci zajímavých případů, které budete řešit, budete moci rozvíjet Váš talent a schopnosti takřka ve všech oblastech práva. V průběhu spolupráce pak lze využít možnost konkrétní právní specializace dle preferencí daného koncipienta či později advokáta. Zároveň u nás totiž platí, že vzájemná úspěšná spolupráce vždy pokračuje i po složení advokátních zkoušek.
Požadavky Pokud nechcete, aby pro Vás bylo právo jen zaměstnáním, ale také životní náplní a koníčkem, neváhejte nám poslat Váš životopis. Rádi se s Vámi poté potkáme na osobním pohovoru!
přibližná mzda BBH nabízí dynamický kariérní systém spojený s každoročním zřetelným růstem mzdy a individuálními bonusy.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Naděžda Horáková
e-mail kariera@bbh.cz
telefon
fax