REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ - TRESTNÍ ÚSEK

zaměstnání REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ - TRESTNÍ ÚSEK
pro společnost OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 9, 28. Pluku 1533/29b, Praha 10 - Vršovice, 10083
určeno pro

Popis práce Náplň práce : zajišťování protokolace v jednací síni a přepisování zvukových záznamů. Zpracování písemností podle pokynů v referátu a přípravu soudního jednání. Obsluhování nahrávacího zařízení v jednací síni.
Požadavky Požadujeme: státní občanství ČR, znalost psaní na počítači - výhodou je psaní hmatovou technikou (všemi deseti), dobrá znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, výborná znalost českého jazyka, odborná zkouška protokolujícího úředníka a předchozí praxe vítána - není podmínkou. Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí - stravenky - 5 týdnů dovolené - 5 dnů indispozičního volna - příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření - jistotu stabilního zaměstnání - možnost dalšího odborného a profesního růstu
přibližná mzda Dle stupnice platových tarifů (nařízení vlády č. 603/2020 Sb., ve znění pozdějších předpisů – platové rozmezí od 18 300,- Kč až 26 830,- Kč + 1 500,- Kč zvláštní příplatek
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 9, 28. Pluku 1533/29b, Praha 10 - Vršovice, 10083
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu DLE DOHODY

Kontaktní informace

kontaktní osoba VENDULA NOVÁKOVÁ
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 737 244 179