právník

Zakladní údaje

zaměstnání právník
pro společnost Ministerstvo vnitra ČR odbor migrační a azylové politiky
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce: tvorba legislativy v oblasti azylu, vstupu a pobytu cizinců (včetně vstupu a pobytu občanů EU a jejich rodinných příslušníků), zpracovávání stanovisek k návrhům právních předpisů v rámci vnitroresortních a meziresortních připomínkových řízení
Požadavky Schopnost samostatné práce Flexibilita Nadšení pro legislativní činnost Znalost práce na PC (Word, Internet) podmínkou Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti Dobré organizační schopnosti Trestní a morální bezúhonnost Znalost anglického jazyka výhodou Státní občanství ČR podmínkou
přibližná mzda Systemizovaná 14. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 7
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Karasová
e-mail veronika.karasova@mvcr.cz
telefon