zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (619) Počet poptávajících (13)Student(ka) 3.-4. ročníku na 2 dny v týdnu do menší advokátní kanceláře s generální praxí

Zakladní údaje

zaměstnání Student(ka) 3.-4. ročníku na 2 dny v týdnu do menší advokátní kanceláře s generální praxí
pro společnost SNIEHOTTA & VAJDA LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Kdo jsme Jsme mladou, rozvíjející se advokátní kanceláří, která byla založena v roce 2018 s cílem poskytovat rychlé, efektivní, individualizované a obchodně orientované právní poradenství. Naše advokátní kancelář staví na právnících a daňových poradcích, kteří mají bohaté zkušenosti z předních českých a prestižních mezinárodních advokátních kanceláří. Jsme unikátní v tom, že spojujeme právní a daňové služby. Úzce se specializujeme zejména na oblast korporátního práva, pracovního práva, trestního práva, compliance, smluvní agendu a na další klasické právní oblasti. Služby poskytujeme i zahraničním klientům v anglickém a španělském jazyce Více o nás se dočtete na www.svlegal.eu. Co nabízíme - účast na budování ambiciózní advokátní kanceláře; - příležitost k rychlému kariernímu růstu; - férové odměňování; - flexibilní pracovní dobu, částečně možnost práce z domova (u nás je důležité, že je práce včas hotová, ne to, aby se nad ní až do noci sedělo v kanceláři); - pohodovou, rodinnou firemní atmosféru; - kancelář v centru Prahy; - spolupráce přímo s mladými, ale zkušenými advokáty; - možnost pracovat pro prestižní klienty především z řad významných korporací a vlivných fyzických osob.
Požadavky Jaká bude vaše role U nás se dostanete k širokému spektru úkolů, a to od administrativy, přes právní rešerše, postupně až k vytváření jednodušších právních podání. Vaše pozice a role bude pro nás klíčová. Naši advokáti budou vycházet přímo z vámi zpracovaných podkladů. Poskytneme vám dostatek prostoru, samostatnosti a odpovědnosti.Na oplátku od vás budeme očekávat spolehlivost, pečlivost a promptnost při komunikaci s klienty a spolupracovníky. U nás získáte praktické právní a obchodní dovednosti, abyste mohli v advokacii úspěšně pokračovat na pozici advokátního koncipienta a následně advokáta. Jaké jsou naše požadavky Aby nás vzájemná spolupráce bavila (musíme si navzájem lidsky sednout a těšit se do práce, spolupráce by neměla tzv. drhnout). Pracovitost (neprohlédnout si jen prvních pár článků na internetu a udělat z toho závěr, ale opravdu jít při rešerši do hloubky a najít všechna pro a proti a zamyslet se nad nimi). Pečlivost (pokud je na určitou věc hodně judikátů, je potřeba je všechny projít a najít 2-3, které se hodí na případ našeho klienta, je to totiž klient, kdo nás za pečlivě odvedenou práci platí). Analytické myšlení (selský rozum může být někdy důležitější než slova zákona). Skvělé formulační schopnosti (klient chce jednoduchou a stručnou odpověď a je naší prací se vším prokousat a tuto jednoduchou odpověď klientovi připravit). Měli byste být student 3. nebo 4. ročníku právnické fakulty. Anglický a nebo španělský jazyk velkou výhodou. Předchozí praxe v advokátní kanceláři při studiu je pro nás velkou výhodou. Jak často se uvidíme Požadujeme výpomoc na cca 2 dny v týdnu.
přibližná mzda 120 - 150,-Kč hod. dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba SNIEHOTTA & VAJDA LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
e-mail info@svlegal.eu
telefon
fax