zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (638) Počet poptávajících (13)ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KONCIPIENTKA

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KONCIPIENTKA
pro společnost Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Zavedená advokátní kancelář hledá posilu do svého týmu na pozici advokátního koncipienta advokátní koncipientky pro pobočku v Přerově. Náplň práce: Týmová spolupráce na vybraných kauzách, velmi úzká spolupráce s partnery a advokáty kanceláře, zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci vybraných projektů, tvorba a kontrola požadovaných právních dokumentů, postupně svěření přímé komunikace s vybranými klienty. Nabízíme: - zázemí stabilní advokátní kanceláře, dlouhodobou spolupráci a profesní růst, intenzivní konzultace s partnery a advokáty kanceláře, možnost spolupráce s českými i zahraničními klienty - nástupní mzdu 25.000 Kč, po zkušební době 30.000 Kč, po jednom roce praxe 35.000 Kč, po dvou letech praxe 40.000 Kč - měsíční odměny dle výsledků - příspěvek na stravování - MultiSport kartu - 3 dny sick days ročně - po dohodě omezeně možnost využít home office. Máme za to, že advokátní koncipienty řádně připravujeme na advokátní zkoušky, o čemž svědčí jejich výsledky.
Požadavky Plynulá znalost anglického jazyka, bezproblémová orientace v právních předpisech a judikatuře, reprezentativní a profesionální vystupování, schopnost pracovat v týmu, flexibilita, samostatnost a proaktivní přístup.
přibližná mzda Nástupní mzda 25.000 Kč, po zkušební době 30.000 Kč, po jednom roce praxe 35.000 Kč, po druhém roce praxe 40.000 Kč měsíční odměny dle výsledků
Kraj Olomouc
Místo výkonu práce Přerov, nám. T.G.M. 11
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned, dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Vít Lukáš
e-mail akprerov@akbsn.eu
telefon 581 738 183
fax