TOP: Student / studentka 2. - 5. r.

Zakladní údaje

zaměstnání Student / studentka 2. - 5. r.
pro společnost LTA Legal s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář v centru Prahy, zaměřená především na občanské a obchodní právo, právo obchodních společností, pracovní právo a právo nemovitostí, přijme do svého týmu studenta nebo studentku 2. – 5. ročníku. LTA Legal s.r.o. je součástí skupiny LTA poskytující též daňové, účetní a auditorské služby. Co můžete od naší kanceláře očekávat? -Míru samostatnosti a zapojení do jednotlivých projektů neurčuje seniorita, ale schopnosti a nadšení studenta. Prostor pro seberealizaci neomezujeme, snahu o ni naopak vítáme a podporujeme. -Nečekejte rutinní nebo jednoduchou práci, mnohdy se setkáte s obtížnými zadáními. Vždy však klademe velký důraz na to, abyste se naučili něco nového a zdokonalili se v tom, co Vás zajímá. -Mezi naše klienty patří významné české i zahraniční společnosti, a naskytne se Vám tak mnoho příležitostí k prohloubení nejen Vašich právních, ale také právně-jazykových dovedností. -V některých případech dnes už není možné poskytnout kvalitní právní servis bez zohlednění daňových aspektů. Vzhledem k úzké spolupráci s LTA Tax budete mít jedinečnou příležitost naučit se vnímat právní i daňové poradenství jako jeden celek. -Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a profesní rozvoj členů našeho týmu, nehledáme jen pochůzkáře nebo výpomoc na administrativní práci. Z řad našich studentů vybíráme budoucí koncipienty.
Požadavky U uchazečů oceníme především výbornou znalost anglického nebo německého jazyka, orientaci v prostředí MS Office (důkladná znalost MS Word), velký smysl pro detail, pečlivost a neposlední v řadě chuť a motivaci pro různorodou, ale často i náročnou práci. Nevyžadujeme znalost všech právních předpisů ani citace paragrafů zpaměti. Naopak si vážíme iniciativy, snahy udělat pomyslný krok navíc a zájmu o učení se novým věcem. V případě, že problém bude příliš složitý, zkušenější kolegové Vám vždy rádi poradí.
přibližná mzda Dle pracovních výsledků v rozmezí 150,- Kč až 200,- Kč za hodinu práce. V případě, že se osvědčíte, nabízíme také jednorázové mimořádné odměny.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Lazarská 13/8 120 00 Praha 2
úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Dle dohody, ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Zuzana Kišacová
e-mail zuzana.kisacova@ltapartners.com
telefon +420246089010
fax