Asistentka týmu v advokátní kanc

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka týmu v advokátní kanc
pro společnost Randl Partners advokátní kanc.
určeno pro Ostatní a společné

Popis práce Náplň práce: - organizace schůzek, zajišťování ubytování, letenek, seminářů - zajištění chodu recepce (pošta, telefonáty, návštěvy, obsluha zasedacích místností apod.) - administrativní činnosti a aktivity spojené s chodem kanceláře (komunikace s dodavateli, organizace poskytování benefitů apod.) - po zaškolení rovněž fakturace a činnosti spojené s fakturací, komunikace s klienty, ovládání fakturačních systémů klientů
Požadavky Požadujeme: - příjemné vystupování, komunikační a organizační schopnosti - diskrétnost, spolehlivost a flexibilitu - český jazyk na úrovni mateřského jazyka (znalost gramatiky nutná) - aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - dobrou znalost Windows (Word, Excel, Outlook) - zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci - týmového hráče Výhodou bude, pokud budete flexibilní a mít základní znalost o fakturaci. Nabízíme: - samostatnou a různorodou práci v příjemném prostředí (kanceláře přímo na metru - Budějovická) - odpovědnost za svěřenou agendu - zaškolení do všech potřebných aktivit - přátelský kolektiv - stabilní zázemí společnosti, která je lídrem ve svém oboru - zajímavé zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, týden osobního volna, cvičení zdravá záda, jóga a masáže na pracovišti, teambuildingy)
přibližná mzda 30 000,- - 40 000,- Kč / měsíčně
Kraj Praha
Místo výkonu práce Budějovická 1550/15a u metra
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody / od 22.7.

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Jarmila Chlumová
e-mail chlumova@randls.com
telefon +420728929443