Advokátní Koncipient/ka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní Koncipient/ka
pro společnost Mgr. Lucie Nová Knoll
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce : • Příprava právních analýz, smluv a dalších právních dokumentů • Zastupování klientů před soudy a jinými orgány • Aktivní účast na jednáních s klienty a protistranami • Průběžné sledování legislativních změn • Spolupráce při řešení právních případů z různorodých právních oblastí
Požadavky Požadavky: • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo • Zájem o generální praxi a chuť a elán učit se novým věcem • Samostatnost, pečlivost a profesionální, ale "lidský" (asertivní a empatický), přístup při komunikaci nejen s klienty • Schopnost analytického myšlení a efektivní práce s právními předpisy a judikaturou • Výborné komunikační dovednosti a znalost českého jazyka (znalost dalších jazyků výhodou) • Znalost práce na PC a v právních databázích Nabízím: • Práci v přátelském prostředí malé advokátní kanceláře • Work-life balance • Pružnou pracovní dobu s možností částečného home office • Mzdu odpovídající zkušenostem a vykonávané práci s motivační složkou • Příležitost získat široké zkušenosti v různých oblastech práva • Individuální přístup a osobní vedení v rámci advokátní praxe, přidělování úkolů přiměřeně ke zkušenostem • Možnost profesního rozvoje a růstu, budoucí spolupráce • Příležitost samostatně řešit zajímavé právní případy s důrazem na respekt a pochopení klientských potřeb
přibližná mzda 20.000-30.000
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lucie Nová Knoll
e-mail knollova@akkrm.cz
telefon 721854469