právník/právnička

Zakladní údaje

zaměstnání právník/právnička
pro společnost IPR Praha p. o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce: - komplexní zajišťování právní agendy - příprava a vyhotovování smluv - právní podpora (metodická a konzultační činnost) při zadávání veřejných zakázek - právní podpora projektových týmů v rámci připravovaných projektů na IPR Praha - právní podpora v agendě územního plánování - právní podpora v agendě autorského práva - příprava právních rozborů a stanovisek - tvorba vnitřních předpisů Nabízíme: -platový tarif (dle délky praxe) podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, platová třída 12, osobní ohodnocení - možnost částečné práce z domova - stravenkový paušál - 5 týdnů dovolené, mimořádné placené indispoziční volno (5 sick days) Více informací na: https://iprpraha.cz/kariera
Požadavky - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na univerzitě v ČR - znalost práva veřejných zakázek - znalost stavebního práva výhodou - schopnost práce s právními informačními systémy - výhodou znalost AJ
přibližná mzda platový tarif (dle délky praxe) podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, platová třída 12, osobní ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu listopad, nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba novakova@ipr.praha.eu
e-mail kariera@ipr.praha.eu
telefon