Koncipient - různá zaměření

Zakladní údaje

zaměstnání Koncipient - různá zaměření
pro společnost Bright HR
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Popis pozice: Pro naše klienty, české i mezinárodní advokátní kanceláře v Praze, obsazujeme aktuálně několik zajímavých koncipientských pozic. Hledáme koncipienta/koncipientku se znalostí anglického nebo německého jazyka. Náplň práce: Pozice nabízejí buď široké spektrum generální praxe nebo různé zaměření, např.: - nemovitostní právo, - corporate/M&A, - banking/finance, - insolvence/restrukturalizace, - litigace, - IT/IP a další
Požadavky Co požadujeme: - ukončené studium právnické fakulty některé z univerzit v ČR - výborná znalost AJ a/nebo NJ (zahraniční studium výhodou) - zájem o právo a motivaci zlepšovat se v tomto oboru Proč se ozvat: Reakcí na tuto inzerci získáte zdarma výhodu otevřeného rozhovoru, během kterého rád zodpovím všechny dotazy a případně vás rád seznámím s pestrou nabídkou koncipientských pozic v celé řadě předních advokátních kanceláří. Věřím, že jako sám právník Vám nabídnu relevantní konzultaci.
přibližná mzda Dle zkušeností / k jednání
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Tomáš Novotný
e-mail tnovotny@brighthr.cz
telefon
fax