Advokát / Advokátka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát / Advokátka
pro společnost REALS advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Náplň práce: - rozmanitá práce v souvislosti s nemovitostním, stavebním a smluvním právem, právem obchodních společností a M&A a banking & finance; - spolupráce na projektech či jejich samostatné vedení; - koordinace zahraničních projektů a dalších poradců; - příprava a vyjednávání smluvní dokumentace; - osobní kontakt s klienty. Nabízíme: - příjemné prostředí malé butikové kanceláře; - mentoring z řad partnerů a osobní přístup; - přátelskou atmosféru; - možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu; - férové finanční ohodnocení; - 5 týdnů placeného volna.
Požadavky Požadujeme: - praxi advokáta (preference max. do 5 let po zkouškách); - aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou; - proaktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost a schopnost učit se novým věcem; - týmového ducha.
přibližná mzda od 80 000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Na Doubkové 1281/2 Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 01.06.2024

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jiřina Skálová
e-mail jirina.skalova@reals.law
telefon 777257426