asistent/ka soudce TRESTNÍ úsek

Zakladní údaje

zaměstnání asistent/ka soudce TRESTNÍ úsek
pro společnost Obvodní soud pro Prahu 9
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce: Vykonávání právních expertíz a další odborné právnické činnosti spojené s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi
Požadavky Požadujeme: státní občanství ČR, vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu právo a právní věda ve studijním oboru práva na veřejné vysoké škole v ČR, uživatelská znalost práce na PC, flexibilita, analytické myšlení, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána - není podmínkou Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí - stravenkový paušál do platu - 5 týdnů dovolené - 5 dnů indispozičního volna - příspěvek z FKSP na penzijní nebo doplňkové penzijní spoření - příspěvky z FKSP na MultiSport kartu - jistotu stálého zaměstnání - možnost dalšího odborného a profesního růstu
přibližná mzda Dle stupnice platových tarifů (nařízení vlády č. 531/2021 Sb., ve znění pozdějších předpisů – platové rozmezí od 29410,- Kč až 43370,- Kč + 2 000,- Kč zvláštní příplatek
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Obvodní soud pro Prahu 9
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vendulka Nováková - personalistka
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 737244179