zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (726) Počet poptávajících (11)Asistent(ka) předsedy trestního senátu JUDr. Miroslava Pavrovského

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent(ka) předsedy trestního senátu JUDr. Miroslava Pavrovského
pro společnost Vrchní soud v Praze
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce - Samostatné zpracování podkladů pro rozhodovací činnost soudce se zaměřením na trestní právo - Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (13. platová třída - platové rozmezí od 26 730 Kč do 39 420 Kč dle praxe) - Zvláštní příplatek 1 300 Kč - Po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn - Možnost čerpání finančních prostředků z FKSP (příspěvek na stravu, dopravu do zaměstnání v rámci hl. m. Prahy, penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření, rekreaci aj.)
Požadavky - Vysokoškolské vzdělání získané řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oblasti práva na veřejné vysoké škole v České republice - Bezúhonnost - Analytické myšlení, schopnost právní argumentace a vynikající znalost českého jazyka - Odpovědnost a pečlivost Přihlášky do výběrového řízení ve formě strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte do 15. ledna 2022 k rukám JUDr. Anežky Pudilové, Ph.D. na e-mailovou adresu: APudilova@vsoud.pha.justice.cz Vrchní soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.
přibližná mzda 13. platová třída - platové rozmezí od 26 730 Kč do 39 420 Kč dle praxe ( zvláštní příplatek, osobní ohodnocení, odměny, fond FKSP viz výše)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.2.2022

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Anežka Pudilová, Ph.D.
e-mail APudilova@vsoud.pha.justice.cz
telefon
fax