Právník / Právnička kanceláře předsedy úřadu

Zakladní údaje

zaměstnání Právník / Právnička kanceláře předsedy úřadu
pro společnost Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře
určeno pro právníka s praxí, absoloventa, studenta 5. ročníku oboru právo a právní věda

Popis práce Náplň práce: Metodická a koncepční činnost, poskytování konzultací všem oddělením úřadu, vedení složitých správních řízení, týmové řešení složitých právních kauz, realizace postupů podle koordinačních nařízení EU, spolupráce na tvorbě vnitřních předpisů, smluv a dokumentů v oblasti správního a pracovního práva, přestupků či veřejných zakázek. Požadujeme: • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda nebo student posledního ročníku magisterského studijního programu právo a právní věda, • uživatelskou znalost PC, • logické a právnické myšlení, schopnost samostatné i týmové práce, komunikační dovednosti, • odpovědnost, preciznost, flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat. Nabízíme: • pracovní poměr na dobu určitou – po dobu rodičovské dovolené (zatím do 7. 8. 2022), • možnost dalšího vzdělávání a rozvoj odborných znalostí a dovedností, • zařazení ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., • pružnou pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku (0,8-1,0), • 25 dnů dovolené v rámci kalendářního roku, 5 dnů indispozičního volna, stravenky, • pracoviště ve zrekonstruovaných historických prostorách v samotném centru Prahy. Nástup od 1. 3. 2022. Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel. Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, odpovězte prosím, co nejdříve na email: kulhankova@updi.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na personalistku Kateřinu Kulhánkovou, tel.: +420 602 668 981.
Požadavky
přibližná mzda od 27 980,- Kč do 41 290,- Kč v závislosti na délce započitatelné praxe
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. 3. 2022

kontaktní osoba Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře Kulhánková
e-mail kulhankova@updi.cz
telefon +420602668981