zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (729) Počet poptávajících (11)Advokátní koncipient(ka) s praxí alespoň 1 rok

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient(ka) s praxí alespoň 1 rok
pro společnost k.law advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Česká advokátní kancelář s různorodou klientelou hledá pro dlouhodobou spolupráci nového člena do svého kolektivu. Otevíráme pozici pro advokátního koncipienta s praxí, který má chuť změnit prostředí, rozšířit své obzory a profesní dovednosti. Zaměřujeme se výhradně na komerční právní praxi pro české i zahraniční klienty působící v různých tržních odvětvích. Právní poradenství poskytujeme zejména v oblasti litigací, M & A, real estate, e-commerce anebo korporátního a smluvního práva. Chcete-li: x se podílet na vedení a zpracování jednotlivých případů od jejich převzetí do vyřešení; x zpracovávat analýzy a hledat vhodná krizová i strategická řešení potřeb klienta; x poznávat fungování advokátní kanceláře z různých pohledů a aktivně k němu přispívat; x a mnoho dalšího, a pokud hledáte: x férovou odměnu s pravidelným hodnocením a růstem; x různorodé benefity, včetně občerstvení na pracovišti; x podporu pro vzdělávání a osobnostní i profesní rozvoj; x pracovní dobu s možností přizpůsobení Vašemu životnímu stylu a potřebám; x konstruktivní zpětnou vazbu od zkušenějších kolegů; x stereotypu prostou práci ve veselém kolektivu a příjemném prostředí; podívejte se na naše webové stránky www.klaw.cz, na nichž o nás, naší specializaci a klientech zjistíte víc, nebo rovnou pošlete životopis na office@klaw.cz a domluvte si osobní schůzku, na které se dozvíte vše, co Vás bude zajímat a během níž si potvrdíme, zda se navzájem hledáme!
Požadavky x znalost alespoň jednoho cizího jazyka, více výhodou; x schopnost samostatné práce i práce v týmu; x trpělivost, spolehlivost, příjemné vystupování a motivace ke kariérnímu růstu; x rozumné pracovní nasazení a zaujetí pro práci a vlastní rozvoj i rozvoj společného pracoviště.
přibližná mzda 45 000 Kč a více dle zkušeností a praxe; pravidelný růst v intervalech půlročních hodnocení, Sodexo MultiPass, občerstvení na pracovišti a další benefity
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned či dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vít Kučera
e-mail office@klaw.cz
telefon
fax