asistent/asistentka soudce

Zakladní údaje

zaměstnání asistent/asistentka soudce
pro společnost Krajský soud v Ústí nad Labem - pobočka v Liberci
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Pracovní náplň: Provádění úkonů souvisejících s rozhodovací činností soudce a s činností místopředsedkyně soudu, v rozsahu vymezeném právními předpisy a další činnosti dle pokynů soudce.
Požadavky Požadavky: - dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo na VŠ v ČR - bezúhonnost, zdravotní způsobilost - praxe vítána ale není podmínkou - vhodné i pro absolventa - počítačová gramotnost na vyšší úrovni
přibližná mzda tabulkový plat 26 730 - 39 420 Kč + příplatek 1 300 Kč + možnost přiznat osobní příplatek
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Liberec
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Iveta Schöffelová
e-mail ischoffelova@ksoud.lbc.justice.cz
telefon +420737244593, 485238352