zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (732) Počet poptávajících (11)asistent/asistentka soudce

Zakladní údaje

zaměstnání asistent/asistentka soudce
pro společnost Nejvyšší soud
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Přijmeme asistenta/asistentku pro předsedkyni senátu trestního kolegia Nejvyššího soudu v Brně JUDr. Blanku Roušalovou.
Požadavky Požadujeme: - magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru právo; - bezúhonnost; - nadprůměrné schopnosti právní argumentace a vynikající znalost českého jazyka; - schopnost samostatného zpracování podkladů pro rozhodovací činnost soudce, vítána bude zkušenost s problematikou týkající se hospodářských trestných činů, není podmínkou. Kontakt: Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete do 24.01.2022 na adresu: jitka.petlachova@nsoud.cz. Vaše osobní údaje uvedené v motivačním dopise a životopise zpracováváme v nezbytném rozsahu pro účely výběrového řízení. Jejich zpracování je nezbytné pro jednání o uzavření pracovní smlouvy na Vaši žádost. Pokud nebudete ve výběrovém řízení vybráni nebo nepřijmete nabízenou pracovní pozici, budou Vámi poskytnuté dokumenty vymazány a skartovány. Další informace o správci osobních údajů, pověřenci pro ochranu osobních údajů a Vašich právech ve vztahu k ochraně osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES naleznete na webových stránkách Nejvyššího soudu.
přibližná mzda Platové ohodnocení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Kraj Brno
Místo výkonu práce Burešova 20, Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. 3. 2022

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jitka Petlachová
e-mail personalni@nsoud.cz
telefon +420 541 593 111
fax +420 541 213 493