ASISTENT/KA SOUDCE – občanskoprávní úsek

Zakladní údaje

zaměstnání ASISTENT/KA SOUDCE – občanskoprávní úsek
pro společnost Okresní soud v Kolíně
určeno pro Absolvent

Popis práce Pracovní náplň: - samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví na občanskoprávní úsek - tvorba konceptů rozsudků a usnesení - příprava spisu a podkladů pro rozhodnutí pro soudce Nabízíme: - 25 dnů dovolené (200 hodin) - 4 dny indispozičního volna - stravenky v hodnotě 100 Kč - možnost odborných školení a dalšího vzdělávání - jistotu stálého zaměstnání
Požadavky Kvalifikační předpoklady: - Vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu právo a právní věda ve studijním oboru právo na veřejné vysoké škole v ČR - Znalost práce s PC (MS Office) Požadavky: - bezúhonnost - odpovědnost, pečlivost, flexibilita - dobrý písemný i mluvený projev
přibližná mzda 13. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platové rozmezí od 26 730 Kč do 39 420 Kč dle praxe); zvláštní příplatek ve výši 1 250 Kč
Kraj Středočeský
Místo výkonu práce Kolín
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 2.3.2022

Kontaktní informace

kontaktní osoba Dana Jurčíková
e-mail djurcikova@osoud.kol.justice.cz
telefon