zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (572) Počet poptávajících (8)Vrchní ministerský rada v odboru správním (právník)

Zakladní údaje

zaměstnání Vrchní ministerský rada v odboru správním (právník)
pro společnost Česká republika - Ministerstvo vnitra
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Dobrý den, dovolujeme si Vám nabídnout zajímavou a lidsky naplňující práci v příjemném pracovním kolektivu. Práce spočívá zejména v přípravě podkladů pro jednání rozkladové komise ministra vnitra a následně návrhů rozhodnutí ministra vnitra (např. v agendě státního občanství, poskytování informací podle zákona o svobodném přístupu k informacím, přestupková agenda, atd.). Chcete-li (alespoň část) svého profesního života strávit na prestižní pozici vrchního ministerského rady na odboru správním Ministerstva vnitra v příjemné pracovní a lidské atmosféře, tak tedy neváhejte a podejte si žádost na příslušné služební místo - viz stránky Ministerstva vnitra (www.mvcr.cz) v záložkách Nabídky a zakázky; Nabídka služebních míst; Výběrová řízení na služební místa v Ministerstvu vnitra; Odbor správní: https://www.mvcr.cz/clanek/so-vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-vrchniho-ministerskeho-rady-v-oddeleni-rozkladove-komise-ministra-id-17004016.aspx. Termín pro zaslání žádosti do výběrového řízení na příslušné služební místo je do 10. ledna 2022. Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.
Požadavky Magisterské vysokoškolské právnické vzdělání, uživatelská znalost práce s PC (zejm. MS Word, ASPI), dobrá znalost správního řádu a vynikající znalost českého jazyka. Požadujeme vysokou míru pečlivosti.
přibližná mzda 14. platová třída; platový tarif v rozmezí 31 670 Kč až 46 840 Kč (v závislosti na počtu let praxe) a k tomu osobní příplatek (v závislosti na schopnostech a pracovním výkonu) a odměny
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu únor 2022

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Břeň
e-mail jan.bren@mvcr.cz
telefon 603 190 958
fax