Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Český telekomunikační úřad
určeno pro právník s praxí nebo absolvent

Popis práce Náplň práce: Tvorba koncepce řešení věcně a právně nejsložitějších případů a zastupování veřejných zájmů v soudních a obdobných sporech spojených s vyhodnocováním a syntézou komplikovaných ekonomických a právních vazeb. Zpracovávání návrhů rozhodnutí o opravných prostředcích podaných proti rozhodnutím ČTÚ a předsedy Rady ČTÚ ve věcech podle zákona o elektronických komunikacích, zákona o poštovních službách a zákona o ochraně spotřebitele (veřejnoprávní i soukromoprávní povahy). Zastupování předsedkyně Rady ČTÚ a Rady ČTÚ před soudy (správními i obecnými). Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo dobrá znalost práce na PC zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce orientace v oblasti elektronických komunikací, poštovních služeb a správního řízení samostatné řešení zadaných úkolů schopnost pracovat pod tlakem
Požadavky Nabízíme: výkon služby v Praze práci v oblasti regulace elektronických komunikací a poštovních služeb platové zařazení do 14. platové třídy služební poměr na dobu neurčitou flexibilní pracovní dobu plný úvazek 5 týdnů dovolené možnost dalšího vzdělávání a odborných školení zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, příspěvek FKSP, Multisport karta) nástup ihned vhodné i pro absolventy Přihláška a více informací: https://www.ctu.cz/vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-vrchniho-rady-v-odboru-prezkoumavani-rozhodnuti-v-oddeleni-43
přibližná mzda 14. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vysočany
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1. dubna 2022

kontaktní osoba Právník - odborný rady v odboru pro oblast Praha, v oddělení rozhodování sporů a ochrany spotřebitele (SM 757) - právník ADR/ODR
e-mail jedlickovam@ctu.cz
telefon +420224004773