zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (540) Počet poptávajících (8)PRÁVNÍK V OBLASTI OCHRANY UTAJOVANÝCH INFORMACÍ

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK V OBLASTI OCHRANY UTAJOVANÝCH INFORMACÍ
pro společnost Bezpečnostní informační služba
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce "Je mnoho zajímavých povolání, ale jen některá jsou zároveň posláním." Náplň práce: - zpracování souhrnných podkladů pro rozhodovací činnost ústředního orgánu státní správy (viz např. § 107, § 108 a § 109 zákona č. 412 2005 Sb.), zodpovědnost za jejich úplnost a za jejich věcnou správnost - opatřování dílčích podkladů v součinnosti s ostatními organizačními útvary, jejich následné vyhodnocení - komunikace se spolupracujícími institucemi, vedení jednání a konzultací - tvorba expertních stanovisek, koncepcí, obecně závazných předpisů, vnitřních předpisů a metodických pomůcek v oboru působnosti
Požadavky Ideální uchazeč by měl mít: - VŠ vzdělání (přijímáme přihlášky již před ukončením studia) - analytické schopnosti - pečlivý a zodpovědný přístup k práci - vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu - schopnost pracovat s termíny Nabízíme: - jedinečnost zaměstnavatele - zpravodajské služby - možnost podílet se na bezpečnosti České republiky - zajímavou a samostatnou práci v oblasti právní analýzy informací - možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního růstu - služební benefity (30 dnů dovolené, možnost ubytování, příspěvek na stravování, rekreaci, sport, kulturu aj.) - místo výkonu: Praha V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici vyplňte dotazník pro uchazeče na webu www.bis.cz v sekci "kariéra" a přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis.
přibližná mzda 50000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č.361 2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 6 měsíců).

Kontaktní informace

kontaktní osoba Monika Vágnerová
e-mail personal@bis.cz
telefon 224 235 496
fax 224 235 496