zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (733) Počet poptávajících (11)Student Studentka 4. - 5. ročníku

Zakladní údaje

zaměstnání Student Studentka 4. - 5. ročníku
pro společnost BBH, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce BBH, advokátní kancelář, s.r.o. nabízí talentovaným a energickým studentům 4. či 5. ročníků právnických fakult příležitost nahlédnout do světa prestižní advokacie v prostředí velké a renomované české advokátní kanceláře. Studenti mají v BBH především možnost získat důležité pracovní zkušenosti a návyky, které jim mohou dát skvělý základ pro jejich další profesní růst. Nečekejte rutinu ani snadná zadání. Náplní práce je zapojení do právních úkolů při spolupráci na významných projektech, které BBH zajišťuje pro ty nejnáročnější klienty na českém či mezinárodním trhu: skupina PPF, do které patří mimo jiné např. O2 Czech Republic nebo Home Credit, skupina ČEZ, skupina ŠKODA, nebo přední české i zahraniční banky. Práce probíhá pod vedením seniorních advokátů, kteří pravidelně poskytují feedback a podněty k dalšímu profesnímu zdokonalení našich právníků. Zpočátku mají studenti možnost vyzkoušet široké spektrum právních odvětví od transakcí, přes litigace až po bankovní či jinou regulatoriku. Při delší spolupráci pak může docházet ke specializaci v jednom či více oborech dle preferencí daného studenta.
Požadavky Do našeho dynamického pracovního kolektivu hledáme studenty, kteří nechtějí, aby pro ně bylo právo jen zaměstnáním, ale v neposlední řadě také životní náplní a koníčkem. S náročností jednotlivých projektů je pak spojena potřeba zapojení v rozsahu 3 - 4 dnů týdně. Samozřejmostí je však poskytnutí dostatečného volna ve zkouškovém období a ohodnocení odpovídající náročnosti práce. Předchozí praxi nevyžadujeme, záleží jen na tom, co ve Vás je!
přibližná mzda Přibližná mzda na studentských pozicích se v BBH standardně pohybuje v rozmezí 20 30 tis. Kč, vždy záleží na individuálních schopnostech a pracovních zkušenostech daného studenta.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Naděžda Horáková
e-mail kariera@bbh.cz
telefon
fax