Advokátní koncipient - Real Estate (praxe výhodou)

zaměstnání Advokátní koncipient - Real Estate (praxe výhodou)
pro společnost Schoenherr - advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce: - pestrá a zajímavá právní agenda v oblasti Real Estate - participace na projektech zejména v oblasti Real Estate - účast na osobním jednání s klienty - úzká spolupráce se kolegy v rámci pražské pobočky i regionu CEE Očekáváme: - ukončené studium na právnické fakultě v ČR - praxi v advokátní kanceláři na studentské pozici (paralegal, legal intern) - praxe na pozici koncipienta výhodou - praxe v oblasti Real Estate velkou výhodou - analytické schopnosti, orientace na klienta - výborná znalost angličtiny (slovem i písmem) - znalost němčiny výhodou
Požadavky Nabízíme - zajímavou práci pro náročnou klientelu - atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity - možnost profesního růstu - příjemné pracovní prostředí a kolektiv - moderní kancelářské prostory v centru Prahy
přibližná mzda dohodou
Kraj Středočeský
Místo výkonu práce Jindřišská 16, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu Dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Dominika Zentner
e-mail do.zentner@schoenherr.eu
telefon 225 996 500